ÕPPETÖÖ

Konsultatsiooniajad


Ees- ja perekonnanimi Kontakt Õppeaine Klassijuhatajad Konsultatsiooni aeg Järelevastamise aeg
Triinu Aaviku triinu.aaviku[ät]variku.tartu.ee loodusained   kolmapäeval 7.  tund  Kolmapäeval 8. tund, ruum 350
Ingrid Abolkaln ingrid.abolkaln[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, ajalugu 3.b esmaspäeval 8. tund ja teisipäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Eve Aoveer eve.aoveer[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, kehaline kasvatus 2.c esmaspäeval 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Boris Goldman boris.goldman[ät]variku.tartu.ee vene keel   esmaspäeval 8.tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Hiie Heinmets hiie.heinmets[ät]variku.tartu.ee inglise keel 8.a esmaspäeval 7.- 8. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Kersti Heinsaar kersti.heinsaar[ät]variku.tartu.ee eripedagoog   teisipäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Helen Hänni helen.hanni[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, eesti keel 1.c teisipäeval 7.-8. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Aare Ilumäe aare.ilumae[ät]variku.tartu.ee arvutiõpetus, infojuht   teisipäeval 8. tund teisipäeval 8. tund, ruum 271
Külli Ilumäe kylli.ilumae[ät]variku.tartu.ee inglise keel, saksa keel 9.c,d,e esmaspäeval 8.tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Helve Israel helve.israel[ät]variku.tartu.ee kehaline kasvatus, inimeseõpetus 6.c esmaspäeval 7. - 8. tund  esmaspäeval 7. - 8. tund
Anneli Jürison anneli.jyrison[ät]variku.tartu.ee inimeseõpetus, loodusõpetus 5.c reedel 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Kadri Karjus kadri.karjus[ät]variku.tartu.ee muusika 5.b kolmapäeval 8. tund  kolmapäeval 8. tund 
Kristel Kevvai kristel.kevvai[ät]variku.tartu.ee eesti keel, kirjandus 6.a teisipäeval 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Maire Kiidron maire.kiidron[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, ettevõtlusõpetus 4.b esmaspäeval  6. ja 8. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Katrin Klaassen katrin.klaassen[ät]variku.tartu.ee ühiskonnaõpetus, ajalugu, karjääriõpetus 8.b kolmapäeval 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Galina Koger galina.koger[ät]variku.tartu.ee klaveriõpetus      
Ülle Kriisa ylle.kriisa[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, saksa keel, vene keel 4.a esmaspäeval 7.tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Ulvi Kruus ulvi.kruus[ät]variku.tartu.ee keemia   reedel 7.tund reedel 8.tund, ruum 350
Paul Kunman paul.kunman[ät]variku.tartu.ee töö- ja tehnoloogiaõpetus, kunstiõpetus   reedel 7. tund reedel 7. tund, ruum 151
Maarja Kuuspu maarja.kuuspu[ät]variku.tartu.ee bioloogia, geograafia      
Pille Kütt pille.kytt[ät]variku.tartu.ee matemaatika, õpiabi 7.a,b esmaspäeval 7. tund reedel 7. tund, ruum 451
Kadri Leek kadri.leek[ät]variku.tartu.ee bioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetus 5.a kolmapäeval 6.- 8. tund reedel 7.tund, ruum 346
Ulvi Liivamagi ulvi.liivamagi[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, kehaline kasvatus 1.b teisipäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Tiina Meos-Sillaots tiina.meossillaots[ät]variku.tartu.ee kunstiõpetus   esmaspäeval 7. tund  esmaspäeval 7. tund 
Helina Mugra helina.mugra[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, inglise keel 3.a kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Karmen Orissaar karmen.orissaar[ät]variku.tartu.ee muusika      
Joosep Pilliroog joosep.pilliroog[ät]variku.tartu.ee muusika   kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7. tund, ruum 273
Siim Pruus siim.pruus[ät]variku.tartu.ee kehaline kasvatus   kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7. tund
Moonika Pärn moonika.parn[ät]variku.tartu.ee eesti keel, kirjandus   teisipäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Eveli Raudla eveli.raudla[ät]variku.tartu.ee füüsika, loodusõpetus 9.a esmaspäeval ja kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 8. tund, ruum 349
Katrin Reino katrin.reino[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, inglise keel 4.c kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Esta Roosaare esta.roosaare[ät]variku.tartu.ee eripedagoog   esmaspäeval 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Moonika Tsirp moonika.sarapuu[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, loodusõpetus 2.b kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Tiina Salus tiina.salus[ät]variku.tartu.ee inglise keel   esmaspäeval 1. tund,kolmapäeval 1. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Karin Siig karin.siig[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja 1.a teisipäeval 8. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Üllar Sillaots yllar.sillaots[ät]variku.tartu.ee kunstiõpetus, kunstijuht   esmaspäeval 8. tund esmaspäeval 8. tund, ruum 251
Valli Siruli valli.siruli[ät]variku.tartu.ee matemaatika 9.b kolmapäeval 7.tund, neljapäeval 6.tund kolmapäeval 8. tund
Merilin Tamm merilin.tamm[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja 2.d    
Helen Tilgor helen.tilgor[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja 2.a teisipäeval 8. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Ebe Tuvike ebe.tuvike[ät]variku.tartu.ee eesti keel, kirjandus   teisipäeval 7.- 8. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Karl Villem Viss karlvillem.viss[ät]variku.tartu.ee matemaatika      
Heli Vatsar heli.vatsar[ät]variku.tartu.ee käsitöö ja kodundus   reedel 7. tund   
Janeli Virnas janeli.virnas[ät]variku.tartu.ee majandusõpetus   teisipäeval 8. tund  
Ees- ja perekonnanimi Kontakt Õppeaine Klassijuhatajad Konsultatsiooni aeg Järelevastamise aeg
Triinu Aaviku triinu.aaviku[ät]variku.tartu.ee loodusained   kolmapäeval 7.  tund  Kolmapäeval 8. tund, ruum 350
Ingrid Abolkaln ingrid.abolkaln[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, ajalugu 3.b esmaspäeval 8. tund ja teisipäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Eve Aoveer eve.aoveer[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, kehaline kasvatus 2.c esmaspäeval 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Boris Goldman boris.goldman[ät]variku.tartu.ee vene keel   esmaspäeval 8.tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Hiie Heinmets hiie.heinmets[ät]variku.tartu.ee inglise keel 8.a esmaspäeval 7.- 8. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Kersti Heinsaar kersti.heinsaar[ät]variku.tartu.ee eripedagoog   teisipäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Helen Hänni helen.hanni[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, eesti keel 1.c teisipäeval 7.-8. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Aare Ilumäe aare.ilumae[ät]variku.tartu.ee arvutiõpetus, infojuht   teisipäeval 8. tund teisipäeval 8. tund, ruum 271
Külli Ilumäe kylli.ilumae[ät]variku.tartu.ee inglise keel, saksa keel 9.c,d,e esmaspäeval 8.tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Helve Israel helve.israel[ät]variku.tartu.ee kehaline kasvatus, inimeseõpetus 6.c esmaspäeval 7. - 8. tund  esmaspäeval 7. - 8. tund
Anneli Jürison anneli.jyrison[ät]variku.tartu.ee inimeseõpetus, loodusõpetus 5.c reedel 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Kadri Karjus kadri.karjus[ät]variku.tartu.ee muusika 5.b kolmapäeval 8. tund  kolmapäeval 8. tund 
Kristel Kevvai kristel.kevvai[ät]variku.tartu.ee eesti keel, kirjandus 6.a teisipäeval 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Maire Kiidron maire.kiidron[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, ettevõtlusõpetus 4.b esmaspäeval  6. ja 8. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Katrin Klaassen katrin.klaassen[ät]variku.tartu.ee ühiskonnaõpetus, ajalugu, karjääriõpetus 8.b kolmapäeval 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Galina Koger galina.koger[ät]variku.tartu.ee klaveriõpetus      
Ülle Kriisa ylle.kriisa[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, saksa keel, vene keel 4.a esmaspäeval 7.tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Ulvi Kruus ulvi.kruus[ät]variku.tartu.ee keemia   reedel 7.tund reedel 8.tund, ruum 350
Paul Kunman paul.kunman[ät]variku.tartu.ee töö- ja tehnoloogiaõpetus, kunstiõpetus   reedel 7. tund reedel 7. tund, ruum 151
Maarja Kuuspu maarja.kuuspu[ät]variku.tartu.ee bioloogia, geograafia      
Pille Kütt pille.kytt[ät]variku.tartu.ee matemaatika, õpiabi 7.a,b esmaspäeval 7. tund reedel 7. tund, ruum 451
Kadri Leek kadri.leek[ät]variku.tartu.ee bioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetus 5.a kolmapäeval 6.- 8. tund reedel 7.tund, ruum 346
Ulvi Liivamagi ulvi.liivamagi[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, kehaline kasvatus 1.b teisipäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Tiina Meos-Sillaots tiina.meossillaots[ät]variku.tartu.ee kunstiõpetus   esmaspäeval 7. tund  esmaspäeval 7. tund 
Helina Mugra helina.mugra[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, inglise keel 3.a kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Karmen Orissaar karmen.orissaar[ät]variku.tartu.ee muusika      
Joosep Pilliroog joosep.pilliroog[ät]variku.tartu.ee muusika   kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7. tund, ruum 273
Siim Pruus siim.pruus[ät]variku.tartu.ee kehaline kasvatus   kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7. tund
Moonika Pärn moonika.parn[ät]variku.tartu.ee eesti keel, kirjandus   teisipäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Eveli Raudla eveli.raudla[ät]variku.tartu.ee füüsika, loodusõpetus 9.a esmaspäeval ja kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 8. tund, ruum 349
Katrin Reino katrin.reino[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, inglise keel 4.c kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Esta Roosaare esta.roosaare[ät]variku.tartu.ee eripedagoog   esmaspäeval 7. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Moonika Tsirp moonika.sarapuu[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja, loodusõpetus 2.b kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Tiina Salus tiina.salus[ät]variku.tartu.ee inglise keel   esmaspäeval 1. tund,kolmapäeval 1. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Karin Siig karin.siig[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja 1.a teisipäeval 8. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Üllar Sillaots yllar.sillaots[ät]variku.tartu.ee kunstiõpetus, kunstijuht   esmaspäeval 8. tund esmaspäeval 8. tund, ruum 251
Valli Siruli valli.siruli[ät]variku.tartu.ee matemaatika 9.b kolmapäeval 7.tund, neljapäeval 6.tund kolmapäeval 8. tund
Merilin Tamm merilin.tamm[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja 2.d    
Helen Tilgor helen.tilgor[ät]variku.tartu.ee klassiõpetaja 2.a teisipäeval 8. tund kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 249
Ebe Tuvike ebe.tuvike[ät]variku.tartu.ee eesti keel, kirjandus   teisipäeval 7.- 8. tund  kolmapäeval 7.- 8.tund, ruum 343
Karl Villem Viss karlvillem.viss[ät]variku.tartu.ee matemaatika      
Heli Vatsar heli.vatsar[ät]variku.tartu.ee käsitöö ja kodundus   reedel 7. tund   
Janeli Virnas janeli.virnas[ät]variku.tartu.ee majandusõpetus   teisipäeval 8. tund