MEIE KOOL

Tunnustused


Kool tunnustab


Kool tunnustab

Veel

Aasta tegu

Meie kooli konkursi "Aasta tegu" eesmärgiks on tunnustada kooli õpilasi ja õpetajaid.

Statuut

Aasta tegu:

2000
Õpilane: Laura Raus
Väga head tulemused ajaloos, keemias, füüsikas, kirjanduslikus omaloomingus ning kunstis

2001
Õpilane: Martti-Jaan Miljan
Kooli parim sportlane, väga head tulemused aineolümpiaadidel

2002
Õpilane: Mario Luik
Kooli parim sportlane

2003
Õpilane: Liisi Eesmaa
Väga head tulemused moekunstis
Õpilane: Vlada Schotter
Väga head tulemused matemaatikas
Õpilane: Triinu Leppik
Väga head tulemused etlemises, näitlemises ja balletis

2004
Õpilane: Liina Roots
Väga head tulemused eesti keeles, ajaloos, bioloogias ja matemaatikas

2005
Õpilane: Diana Rassulov
Väga head tulemused moekunstis
Õpilane: Kätlin Kängsepp
Väga head tulemused moekunstis

2006
Õpilane: Meelis Kalev
Väga head tulemused fotokunstis

2007
Õpilane: Angela Aavik
Õpilane: Liisbet Saue
Õpetaja: Helve Israel

2008
Õpilane: Sten Kalder
Võidukas esinemine veemotospordi juuniorite MM-l
Õpetaja: Helve Israel

2009
Õpilane: Silvia-Sigrid Sillaots
Tublid saavutused kunstis ja õppetöös
Õpilane: Susanna Laan
Edukad osalemised aineolümpiaadidel
Õpilane: Ereli Säde
Tublid saavutused spordis ja õppetöös
Õpetajad: Ülle Kriisa, Ingrid Tuksam

2010
Õpilased: Rait Rahu, Sander Sõna, Üllar Kivila
Eesti parima õpilasfirma Rolling Art liikmed
Õpetajad: Karmo Kurvits, Ulvi Kruus

2011
Õpilane: Sten Kalder
Õpilasesinduse ruumi renoveerimise eestvedaja
Õpetajad: Astrid Tiideberg, Eve Aoveer

2012
Õpilane: Ereli Säde, Siim Meho, René Leppin, Andrea Engelbrecht, Kärt Sitska, Ailika Aben
Õpilasfirma 4Safe, III koht Eesti õpilasfirmade finaalvõistlusel
Õpetajad: Moonika Sarapuu, Eveli Raudla

2013
Õpilane: Ragnar Palla, Rait Palla, Andrei Redi
Õpilasfirma Trio de Jacks
Õpetajad: Kadri Karjus, Maire Kiidron

2014
Õpilane: Anton Hallik
Tublid saavutused fotograafias ja laskmises
Õpilane: Robert Bunder
Silmapaistvate tulemuste eest koolis, linnas ja vabariigis
Õpetajad: Piret Tomson, Helen Hänni

2015
Õpilane: Anna Vaher
Väga abivalmis, kohusetundlik ja toetav
Õpetaja: Katrin Klaassen

2016
Õpilane: Denis Petrov
Edukad osalemised erinevatel võistlustel ja olümpiaadidel, väga abivalmis ja aktiivne
Õpetaja: Madis Paju

2017
Õpilane: Kaspar Martin Kivineem
Õpilasesinduse juhtimine, heategevuspeo korraldamine, kooliajaleht
Õpetaja: Maire Kiidron

2018
Õpilane: Adelle Altnurme
Väga tugevad tulemused ainealastelt olümpiaadidelt
Õpetaja: Siim Pruus

2019
Õpilased: III kooliolümpiamängu tegijad - Ken-Markus Üle, Keron Kadak, Kardo Ken Konts ja Karl Marten Muruaas
Õpetajad: Kadri Karjus ja Helve Israel

2020
Õpilased: Jõuluball 2019 tegijad - Kristo Saarna, Egle Lepp, Ingemari Aija, Isabel Pedras, Sirli Tiiso, Sandra Heidemann, Lisette Mitt, Laura Maria Rekand, Kätriin Kivirand, Ade Kõrgekuhi
Õpetajad: Karin Siig, Eveli Raudla