Uudised

First Lego League meie koolis 22. jaanuar eele

Laupäeval (18.01) toimus Tartu Variku Koolis üle-Eestilise robootikavõistluse First Lego League Lõuna-Eesti poolfinaal. Võistlusel osalesid ka meie kooli robootikaringi noorema ja vanema vanuserühma võistkonnad.


Vanema rühma võistkond TVK Robootikud võitis Innovatsiooniprojekti kategoorias II koha karika ning neil õnnestus pääseda ka kuue parima võistkonna sekka ehk lunastada endale pääse märtsis toimuvale finaalvõistlusele. Võistkonna moodustasid Kevin Kuudeberg, Cristy Kirbits, Gregor Lass, Johannes Saarepuu ja Kert Sarik. Õpilasi juhendab meie füüsikaõpetaja Eveli Raudla. 

Palju õnne!

Vanema rühma võistkond TVK Robootikud võitis Innovatsiooniprojekti kategoorias II koha karika ning neil õnnestus pääseda ka kuue parima võistkonna sekka ehk lunastada endale pääse märtsis toimuvale finaalvõistlusele. Võistkonna moodustasid Kevin Kuudeberg, Cristy Kirbits, Gregor Lass, Johannes Saarepuu ja Kert Sarik. Õpilasi juhendab meie füüsikaõpetaja Eveli Raudla. 

Palju õnne!