Uudised

I kohad koolipinksis 04. veebruar eele

31. jaanuaril osalesid meie kooli tüdrukud ja poisid Tamme Koolis Koolipinks kõigile võistlustel ning tõid koju I kohad.Meie kooli tütarlaste võistkond koosseisus Lisanne Põder (3.b), Rebecca Bellen (5.a) ja Marleen Matto (5.a) saavutsasid 1.-5. klasside hulgas väga tubli I koha. 5.c klassi poisid Aapo Põder ja Karl Martjan Pikk saavutasid noormeeste 1.-5. klasside seas väga tubli I koha.
Õpilased treenivad Tartu Ülikooli spordiklubis ja Tartu Kalevis.

Kiitus super tulemuste eest!


Meie kooli tütarlaste võistkond koosseisus Lisanne Põder (3.b), Rebecca Bellen (5.a) ja Marleen Matto (5.a) saavutsasid 1.-5. klasside hulgas väga tubli I koha. 5.c klassi poisid Aapo Põder ja Karl Martjan Pikk saavutasid noormeeste 1.-5. klasside seas väga tubli I koha.
Õpilased treenivad Tartu Ülikooli spordiklubis ja Tartu Kalevis.

Kiitus super tulemuste eest!