Tartu Variku Kool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Tugimeeskond

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Peeter Kikas

Direktor
+3725203179
peeter.kikas@variku.tartu.ee


Tiiu Erikson

Õppealajuhataja
tiiu.erikson@variku.tartu.ee


Üllar Sillaots

Kunstiõpetus
yllar.sillaots@variku.tartu.ee


Marju Lossmann

Majandusalajuhataja
marju.lossmann@variku.tartu.ee


Eele Avalo

Huvijuht
huvijuht@variku.tartu.ee


Aare Ilumäe

Infojuht, arvutiõpetus
aare.ilumae@variku.tartu.ee

Õpetajad (42)

Triinu Aaviku

Füüsika, geograafia, bioloogia
triinu.aaviku@variku.tartu.ee


Ingrid Abolkaln

Klassiõpetaja, ajalugu
ingrid.abolkaln@variku.tartu.ee


Eve Aoveer

Klassiõpetaja, kehaline kasvatus
eve.aoveer@variku.tartu.ee


Boris Goldman

Vene keel
boris.goldman@variku.tartu.ee


Hiie Heinmets

Inglise keel
hiie.heinmets@variku.tartu.ee


Kersti Heinsaar

Eripedagoog
kersti.heinsaar@variku.tartu.ee


Helen Hänni

Klassiõpetaja, eesti keel, matemaatika
helen.hanni@variku.tartu.ee


Aare Ilumäe

Infojuht, arvutiõpetus
aare.ilumae@variku.tartu.ee


Külli Ilumäe

Inglise keel, saksa keel
kylli.ilumae@variku.tartu.ee


Helve Israel

Kehaline kasvatus, inimeseõpetus
helve.israel@variku.tartu.ee


Anneli Jürison

Inimeseõpetus, abiõpetaja
anneli.jyrison@variku.tartu.ee


Kadri Karjus

Muusika
kadri.karjus@variku.tartu.ee


Kristel Kevvai

Eesti keel ja kirjandus
kristel.kevvai@variku.tartu.ee


Maire Kiidron

Klassiõpetaja, vene keel, majandusõpetus
maire.kiidron@variku.tartu.ee


Katrin Klaassen

Ühiskonnaõpetus, ajalugu, karjääriõpetus
katrin.klaassen@variku.tartu.ee


Galina Koger

Klaveriõpetus
galina.koger@variku.tartu.ee


Ülle Kriisa

Klassiõpetaja, vene keel
ylle.kriisa@variku.tartu.ee


Ulvi Kruus

Keemia
ulvi.kruus@variku.tartu.ee


Paul Kunman

Töö- ja tehnoloogiaõpetus, kunstiõpetus
paul.kunman@variku.tartu.ee


Pille Kütt

Matemaatika, õpiabi
pille.kytt@variku.tartu.ee


Kadri Leek

Bioloogia, geograafia
kadri.leek@variku.tartu.ee


Ulvi Liivamägi

Klassiõpetaja, kehaline kasvatus
ulvi.liivamagi@variku.tartu.ee


Tiina Meos-Sillaots

Kunstiõpetus
tiina.meossillaots@variku.tartu.ee


Helina Mugra

Klassiõpetaja
helina.mugra@variku.tartu.ee


Karmen Orissaar

Muusika
karmen.orissaar@variku.tartu.ee


Joosep Pilliroog

Muusika
joosep.pilliroog@variku.tartu.ee


Siim Pruus

Kehaline kasvatus
siim.pruus@variku.tartu.ee


Moonika Pärn

Eesti keel ja kirjandus
moonika.parn@variku.tartu.ee


Eveli Raudla

Füüsika, loodusõpetus, geograafia
eveli.raudla@variku.tartu.ee


Katrin Reino

Klassiõpetaja, inglise keel
katrin.reino@variku.tartu.ee


Esta Roosaare

Eripedagoog
esta.roosaare@variku.tartu.ee


Tiina Salus

Sotsiaalpedagoog
tiina.salus@variku.tartu.ee


Karin Siig

Klassiõpetaja
karin.siig@variku.tartu.ee


Üllar Sillaots

Kunstiõpetus
yllar.sillaots@variku.tartu.ee


Valli Siruli

Matemaatika
valli.siruli@variku.tartu.ee


Merilin Tamm

Klassiõpetaja
merilin.tamm@variku.tartu.ee


Helen Tilgor

Klassiõpetaja
helen.tilgor@variku.tartu.ee


Epp Tohver

Matemaatika
epp.tohver@variku.tartu.ee


Moonika Tsirp

Klassiõpetaja
moonika.tsirp@variku.tartu.ee


Ebe Tuvike

Eesti keel ja kirjandus
ebe.tuvike@variku.tartu.ee


Heli Vatsar

Käsitöö ja kodundus
heli.vatsar@variku.tartu.ee


Janeli Virnas

Majandusõpetus
janeli.virnas@variku.tartu.ee

Töötajad (3)

Kaisa Koskor

Sekretär
kaisa.koskor@variku.tartu.ee


Marju Lossmann

Majandusalajuhataja
marju.lossmann@variku.tartu.ee


Marge Tani

Raamatukoguhoidja
marge.tani@variku.tartu.ee

Tugimeeskond (4)

Kersti Heinsaar

Eripedagoog
kersti.heinsaar@variku.tartu.ee


Esta Roosaare

Eripedagoog
esta.roosaare@variku.tartu.ee


Anna Tkatšuk

Psühholoog
anna.tkatsuk@variku.tartu.ee


Tiina Salus

Sotsiaalpedagoog
tiina.salus@variku.tartu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Tartu Variku Kool

Üldinfo