Uudised

5. c klassi markeerimisprojekt "PEATU, VAATA, VEENDU" 20. september aare_ilumae


Ohutult kooli ja koju!
Projekti eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel ja raudtee ületamise ohutusele raudteeületuskohtades. Meie koolist osaleb selles projektis sel aastal 5.c klass. Rühmadeks jaotatud õpilased märgistasid uusi ja taastasid vanu sõidutee ületamise kohti, kus juba eelmisel aastal meie kooli õpilased sõiduteede ohtlikumad ülekäigukohad olid märgistanud.
Õpetliku markeerimisaktsiooni käigus on meie kooli ümbruse valitud sõiduteede ees kõnniteedele värvitud valget värvi sõnumid PEATU, VAATA, VEENDU!
Projekt on koordineeritud Transpordiameti ennetusosakonna poolt. Aitäh klassijuhatajale Tiina Meos-Sillaotsale.

Ohutult kooli ja koju!
Projekti eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel ja raudtee ületamise ohutusele raudteeületuskohtades. Meie koolist osaleb selles projektis sel aastal 5.c klass. Rühmadeks jaotatud õpilased märgistasid uusi ja taastasid vanu sõidutee ületamise kohti, kus juba eelmisel aastal meie kooli õpilased sõiduteede ohtlikumad ülekäigukohad olid märgistanud.
Õpetliku markeerimisaktsiooni käigus on meie kooli ümbruse valitud sõiduteede ees kõnniteedele värvitud valget värvi sõnumid PEATU, VAATA, VEENDU!
Projekt on koordineeritud Transpordiameti ennetusosakonna poolt. Aitäh klassijuhatajale Tiina Meos-Sillaotsale.