Uudised

Kodutütarde tutvustus Tartu Variku koolis 02. juuni deivi


Teisipäeval (30. mail) tutvustus Kodutütarde Tartu ringkonnavanem Kristel Altsaar meie kooli tüdrukutele Kodutütarde organisatsiooni. Huvilisi oli palju, mistõttu loodetavasti alustab sügisel Variku kooli juures tegevust uus Kodutütarde rühm.

Kodutütred on Kaitseliidu noorteorganisatsioon, mille tegevused pakuvad uusi sõpru ja tuttavaid, mängulist õppimist, aktiivset ja seiklusrikast tegevust, enda proovile panemist, laagreid, matku, võistlusi, reisimist Eestis ja välismaal ning palju muudki huvitavat.

Teisipäeval (30. mail) tutvustus Kodutütarde Tartu ringkonnavanem Kristel Altsaar meie kooli tüdrukutele Kodutütarde organisatsiooni. Huvilisi oli palju, mistõttu loodetavasti alustab sügisel Variku kooli juures tegevust uus Kodutütarde rühm.

Kodutütred on Kaitseliidu noorteorganisatsioon, mille tegevused pakuvad uusi sõpru ja tuttavaid, mängulist õppimist, aktiivset ja seiklusrikast tegevust, enda proovile panemist, laagreid, matku, võistlusi, reisimist Eestis ja välismaal ning palju muudki huvitavat.