Uudised

Külas kirjanik Andrus Kivirähk 30. oktoober eele


Viimasel koolipäeval enne vaheajale minekut külastas meie kooli 7.-9. klasse kirjanik Andrus Kivirähk, kes andis hiljuti välja nii täiskasvanutele mõeldud raamatu ,,Sinine sarvedega loom" kui lasteraamatu ,,Tont ja Facebook". Õpilased ja õpetajad said vastused paljudele küsimustele nii kirjanikutöö, raamatute kui ka kirjaniku meelistegevuste kohta. Kirjaniku kutsus meie majja eesti keele ja kirjanduse õpetaja Ebe Tuvike!

Ilusat eesti kirjanduse kuud!

Viimasel koolipäeval enne vaheajale minekut külastas meie kooli 7.-9. klasse kirjanik Andrus Kivirähk, kes andis hiljuti välja nii täiskasvanutele mõeldud raamatu ,,Sinine sarvedega loom" kui lasteraamatu ,,Tont ja Facebook". Õpilased ja õpetajad said vastused paljudele küsimustele nii kirjanikutöö, raamatute kui ka kirjaniku meelistegevuste kohta. Kirjaniku kutsus meie majja eesti keele ja kirjanduse õpetaja Ebe Tuvike!

Ilusat eesti kirjanduse kuud!