Uudised

Meie ettevõtlikud noored! 08. oktoober eele

Konkursilt "Ettevõtlikud noored" ei tuldud tagasi tühjade kätega.


Ettevõtlusnädala raames osalesid meie kooli kaks projekti "Ettevõtlike noorte" konkursil. Minifirma WPH (Kristo Saarna, Sandra Heidemann ja Egle Lepp) pälvisid eripreemia kõige ettevõtlikuma projekti eest. Terrassi ehitus (Harry Noorsalu, Albert Põld, Hendrik Allar Aava ja Uku Tärno) pälvisid ühe neljast peapreemiast.

Kiitus ettevõtlikele noortele ja nende juhendajatele!

Ettevõtlusnädala raames osalesid meie kooli kaks projekti "Ettevõtlike noorte" konkursil. Minifirma WPH (Kristo Saarna, Sandra Heidemann ja Egle Lepp) pälvisid eripreemia kõige ettevõtlikuma projekti eest. Terrassi ehitus (Harry Noorsalu, Albert Põld, Hendrik Allar Aava ja Uku Tärno) pälvisid ühe neljast peapreemiast.

Kiitus ettevõtlikele noortele ja nende juhendajatele!