Uudised

Suurepärane tulemus kunstiolümpiaadi lõppvoorus 19. mai deivi


Laupäeval, 6. mail toimus Tallinna Ühisgümnaasiumis kunstiolümpiaadi lõppvoor. Selle aasta teemad keskendusid kunstiloos barokile ja rokokoole, millega olid seotud lisaks teooriale ka praktilised kunstiülesanded.
Teadmiste küsimused sisaldasid visuaalkunsti põhimõisteid, teadmisi proportsiooni-,
perspektiivi- ja värvusõpetusest, eesti ja maailma kunstikultuurist baroki ja rokokoo perioodil, meedias kajastatud kunstisündmustest ja antud aasta teemast „Liikumine“. Kodutöö oli Karoliinal juba eelvoorus valminud ja see oli teemal ,,Kuninglik mina" (autoportree rokokoo stiilis). Kohapealne kunstitöö oli etteantud näitemängu põhjal tegelaste kostüümide kavandamine.
Meie kooli esindas Karoliina Kotsar (9.b klass), kes saavutas põhikoolide III-kooliastmes teooria voorus I-koha ja kolme vooru kokkuvõttes II-koha.
NB! Karoliina nr oli 44!

Juhendas õpetaja Üllar Sillaots.

Koolipere õnnitleb!

Laupäeval, 6. mail toimus Tallinna Ühisgümnaasiumis kunstiolümpiaadi lõppvoor. Selle aasta teemad keskendusid kunstiloos barokile ja rokokoole, millega olid seotud lisaks teooriale ka praktilised kunstiülesanded.
Teadmiste küsimused sisaldasid visuaalkunsti põhimõisteid, teadmisi proportsiooni-,
perspektiivi- ja värvusõpetusest, eesti ja maailma kunstikultuurist baroki ja rokokoo perioodil, meedias kajastatud kunstisündmustest ja antud aasta teemast „Liikumine“. Kodutöö oli Karoliinal juba eelvoorus valminud ja see oli teemal ,,Kuninglik mina" (autoportree rokokoo stiilis). Kohapealne kunstitöö oli etteantud näitemängu põhjal tegelaste kostüümide kavandamine.
Meie kooli esindas Karoliina Kotsar (9.b klass), kes saavutas põhikoolide III-kooliastmes teooria voorus I-koha ja kolme vooru kokkuvõttes II-koha.
NB! Karoliina nr oli 44!

Juhendas õpetaja Üllar Sillaots.

Koolipere õnnitleb!