Uudised

Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus 08. detsember deivi


7. detsembril toimusid TÜ kergejõustikuhallis Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus. 6.-7. klasside arvestuses saavutasid meie kooli neiud III koha. Võistkonda kuulusid Diana Johanna Vanamb, Liisa Rätte, Marian Tombak, Eva Laaneots, Eleri Arestov ja Eliise Laus. Ka individuaalselt saavutati häid tulemusi: Diana Johanna Vanamb kaugushüppes I koht, Eva Laaneots kuulitõukes II koht, Marian Tombak 60 m jooksus III koht, Eleri Arestov 600 m jooksus III koht. Teatejooksus 4x200 m saavutasid neiud (Eleri, Marian, Eliise ja Diana) 4. koha.

Palju õnne!

7. detsembril toimusid TÜ kergejõustikuhallis Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus. 6.-7. klasside arvestuses saavutasid meie kooli neiud III koha. Võistkonda kuulusid Diana Johanna Vanamb, Liisa Rätte, Marian Tombak, Eva Laaneots, Eleri Arestov ja Eliise Laus. Ka individuaalselt saavutati häid tulemusi: Diana Johanna Vanamb kaugushüppes I koht, Eva Laaneots kuulitõukes II koht, Marian Tombak 60 m jooksus III koht, Eleri Arestov 600 m jooksus III koht. Teatejooksus 4x200 m saavutasid neiud (Eleri, Marian, Eliise ja Diana) 4. koha.

Palju õnne!