KOOLIELU

Tartu Variku Kooli huvi- ja aineringid 2022-2023 I poolaastal


Muusikaringid
Millal Juhendaja Koht Kellele  
Mudilaskoori ettevalm.rühm K 3. tund Kadri Karjus ruum 270/aula 1. klassid P/T
Mudilaskoor T 7. tund Kadri Karjus/ Karmen Orissaar ruum 270/aula 2.-4.klassid T
Poistekoor  E 7. tund,
K 7. tund
Kadri Karjus/ Karmen Orissaar ruum 270/aula 2.-8. klassid P
Kitarriring kokkuleppel Kadri Karjus ruum 270 alates 5. klassist P/T
Lastekoor  E 8. tund,
K 8. tund
Kadri Karjus/ Karmen Orissaar ruum 273 5.-8. klassid P/T
Klaveriring                   (tasuline 60.-kuus)   Kokkuleppel,      tel. 56 216 292 Galina Koger ruum 240 1.-9. klassid P/T
           
Käeline tegevus Millal Juhendaja Koht Kellele  
Kunsti- ja meisterdamisring K 7.- 8. tund Tiina Meos-Sillaots kunstiklass 1. - 6. klassid P/T
           
Liikumis- ja spordiringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Peotantsuring  E 7. tund Tiina Meos-Sillaots aula 1.-6. klass P/T

Tantsuline võimlemine

K 7. tund Katrin Reino aula 2. klassid T
Rahvastepall K 7. tund Helen Tilgor võimla 3.-4. klassid P/T 
Minu Tantsukool (tasuline 40 EUR kuus) T 14.30-15.30
N 14.05-15.05
  aula 1.-7. klass P/T
Korvpall (tasuline)

E ja N
14.00-15.00

  võimla 1.-9. klassid P
Kergejõustik (tasuline 25 EUR kuus)

E ja K
14.00

Karin Hausenberg võimla/matisaal 1.-4. klassid  P/T
Sulgpall (tasuline)

E, K, N 15.00
T 15.30

Sander Merits võimla 1.-9. klassid P/T
Batuudihüpped (tasuline) T, K, R 15.00
L 10.00-17.00
Sigrid Pedoson võimla 1.-9. klassid  P/T
Judo (tasuline) T ja N 
17.00-18.30
Priit Berg võimla

1.-9. klassid

P/T
Judo (tasuta) E 15.00-16-30
N 15.30-16.30
Andres Põhjala ja Mattias Kuusik võimla 2.-9. klassid P/T
Judo (tasuline) E 16.30-18.00
R 18.00-19.30
Kaan Angerjärv võimla 1.-9. klass P/T
Iluvõimlemine (tasuline) E-R 15.00 Tiina Tolmoff võimla 1.-9. klassid T
           
Muud ringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Tehnoloogiaring Unicorn Squad T 7.-8. tund Mart Lilleleht 2. korruse vasakpoolne tiib  2. klassid T
Robootika T 7.-8. tund Katrin Reino ruum 249 2. klassid P/T
Robootika ja programmeerimine T 15.00-16.30 (alustab oktoobrist) Kreet Treiberg ruum 348 5.- 9. klass P/T
3.-4. klasside robootika edasijõudnutele  T 7.-8. tund Moonika Tsirp ruum 242 3.-4. klassid P/T
Inglise keel  E 8. tund Hiie Heinmets ruum 342 8.-9. klassid P/T
Meediaring R 7.-8. tund Kristel Kevvai ruum 343 7.-9. klassid P/T
3D-modelleerimine (tasuline 25 EUR kuus) N 14.30-16.00 Priit Laats ruum 271 4. - 9. kass P/T
LASTE KOKAKOOL (tasuline 30 EUR kuus)

21. ja 28. sept,
5. ja 19. okt,
2. ja 16. nov,
7. ja 14. dets,
kell 13.15 ja 15.00 

Laste Kokakool
tel. 56 668 338
www.lastekokakool.ee
ruum 148, kodunduse klass 1.-5. klass P/T
Kolme Põrsakese Teadusring (tasuline 29.99 EUR kuus) E 7. tund (1.-2. klass)
N 7. tund (3.-4. klass)
Kertu Valge kertu.valge@kolmporsakest.ee   1.-2. klass
3.-4. klass
P/T

 

 

Muusikaringid
Millal Juhendaja Koht Kellele  
Mudilaskoori ettevalm.rühm K 3. tund Kadri Karjus ruum 270/aula 1. klassid P/T
Mudilaskoor T 7. tund Kadri Karjus/ Karmen Orissaar ruum 270/aula 2.-4.klassid T
Poistekoor  E 7. tund,
K 7. tund
Kadri Karjus/ Karmen Orissaar ruum 270/aula 2.-8. klassid P
Kitarriring kokkuleppel Kadri Karjus ruum 270 alates 5. klassist P/T
Lastekoor  E 8. tund,
K 8. tund
Kadri Karjus/ Karmen Orissaar ruum 273 5.-8. klassid P/T
Klaveriring                   (tasuline 60.-kuus)   Kokkuleppel,      tel. 56 216 292 Galina Koger ruum 240 1.-9. klassid P/T
           
Käeline tegevus Millal Juhendaja Koht Kellele  
Kunsti- ja meisterdamisring K 7.- 8. tund Tiina Meos-Sillaots kunstiklass 1. - 6. klassid P/T
           
Liikumis- ja spordiringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Peotantsuring  E 7. tund Tiina Meos-Sillaots aula 1.-6. klass P/T

Tantsuline võimlemine

K 7. tund Katrin Reino aula 2. klassid T
Rahvastepall K 7. tund Helen Tilgor võimla 3.-4. klassid P/T 
Minu Tantsukool (tasuline 40 EUR kuus) T 14.30-15.30
N 14.05-15.05
  aula 1.-7. klass P/T
Korvpall (tasuline)

E ja N
14.00-15.00

  võimla 1.-9. klassid P
Kergejõustik (tasuline 25 EUR kuus)

E ja K
14.00

Karin Hausenberg võimla/matisaal 1.-4. klassid  P/T
Sulgpall (tasuline)

E, K, N 15.00
T 15.30

Sander Merits võimla 1.-9. klassid P/T
Batuudihüpped (tasuline) T, K, R 15.00
L 10.00-17.00
Sigrid Pedoson võimla 1.-9. klassid  P/T
Judo (tasuline) T ja N 
17.00-18.30
Priit Berg võimla

1.-9. klassid

P/T
Judo (tasuta) E 15.00-16-30
N 15.30-16.30
Andres Põhjala ja Mattias Kuusik võimla 2.-9. klassid P/T
Judo (tasuline) E 16.30-18.00
R 18.00-19.30
Kaan Angerjärv võimla 1.-9. klass P/T
Iluvõimlemine (tasuline) E-R 15.00 Tiina Tolmoff võimla 1.-9. klassid T
           
Muud ringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Tehnoloogiaring Unicorn Squad T 7.-8. tund Mart Lilleleht 2. korruse vasakpoolne tiib  2. klassid T
Robootika T 7.-8. tund Katrin Reino ruum 249 2. klassid P/T
Robootika ja programmeerimine T 15.00-16.30 (alustab oktoobrist) Kreet Treiberg ruum 348 5.- 9. klass P/T
3.-4. klasside robootika edasijõudnutele  T 7.-8. tund Moonika Tsirp ruum 242 3.-4. klassid P/T
Inglise keel  E 8. tund Hiie Heinmets ruum 342 8.-9. klassid P/T
Meediaring R 7.-8. tund Kristel Kevvai ruum 343 7.-9. klassid P/T
3D-modelleerimine (tasuline 25 EUR kuus) N 14.30-16.00 Priit Laats ruum 271 4. - 9. kass P/T
LASTE KOKAKOOL (tasuline 30 EUR kuus)

21. ja 28. sept,
5. ja 19. okt,
2. ja 16. nov,
7. ja 14. dets,
kell 13.15 ja 15.00 

Laste Kokakool
tel. 56 668 338
www.lastekokakool.ee
ruum 148, kodunduse klass 1.-5. klass P/T
Kolme Põrsakese Teadusring (tasuline 29.99 EUR kuus) E 7. tund (1.-2. klass)
N 7. tund (3.-4. klass)
Kertu Valge kertu.valge@kolmporsakest.ee   1.-2. klass
3.-4. klass
P/T