KOOLIELU

Huviringid

Tartu Variku Kooli huviringideplaan 2020/2021 II poolaasta

Sel poolaastal oleme alustanud taas huviringidega. Ringi lubatud täituvus on 10 õpilast + 1 juhendaja ja hajutamine ruumis. Kui on erinevatest klassidest, siis on soovituslik kanda tunnis maski.
Suuremate osalejatega huviringidel teavitab juhendaja eraldi, kuidas on töökorraldus.  

Ohutus ennekõike! 


Muusikaringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Mudilaskoori ettevalm.rühm T 3. tund Kadri Karjus auditoorium 273 1. klassid P/T
Mudilaskoor E 7. tund, T 7. tund Kadri Karjus auditoorium 273 2.-4.klassid T
Poistekoor K 7. tund Kadri Karjus auditoorium 273 2.-7.klassid P
Lastekoor E 8. tund Kadri Karjus auditoorium 273 5.-9.klassid T
Vokaalansambel R 7. tund Kadri Karjus muusikaklass 270 2.-5. klass/ katsetega P/T
Kitarriring algajatele R 7. tund Joosep Pilliroog auditoorium 273  kuni 10 õpilast

P/T

Kitarriring edasijõudnutele T 8. tund Joosep Pilliroog auditoorium 273  kuni 15 õpilast P/T
Bänd K 8. tund Joosep Pilliroog auditoorium 273 1.-9. klassid P/T
Ukulele R 8. tund Kadri Karjus muusikaklass 270 3.-5. klass, kuni 10 õpilast P/T
Klaveriring (tasuline 60.-kuus)  Kokkuleppel,                         tel. 56 216 292 Galina Koger   1.-9. klassid P/T
           
Loodus- ja tehnikaringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Algajad progejad 1. klassile R 6. tund Moonika Tsirp ruum 242 1. klassid, kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
Algajad progejad 1. klassile T 6. tund Katrin Reino ruum 443 1. klassid, kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
Robootika 2.-3. klassi edasijõudnutele T 6. a 7. tund Moonika Tsirp ruum 242 edasijõudnutele, kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
Robootika algajatele 4.-7. klass (alustab 22.sept) T 8.-9. tund Eveli Raudla ruum 348 algajatele,                    kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
Robootika, kes on eelnevalt osalenud (alustab 21. sept) E 8.-9. tund Eveli Raudla ruum 348 edasijõudnutele, kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
           
Käeline tegevus Millal Juhendaja Koht Kellele  
Kunsti- ja meisterdamisering T 7. tund Tiina Meos-Sillaots kunstiklass 1.-6. klass P/T
Kunsti- ja meisterdamisering T 8. tund Tiina Meos-Sillaots kunstiklass 2.-6. klass P/T
Origami K 7. tund Karin Siig ruum 140 3.-5. klass P/T
 Soenguring (tasuline 29.-/kuus) K 1. tund Merle Tensing   ruum 149 kõigil, kellel vaba tund, kuni 7 õpilast  T 
Liikumis- ja spordiringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Peotantsuring K 7. tund Tiina Meos-Sillaots aula 1.-6. klass P/T
Rahvatants N 3. tund Pille Kütt aula 1. klassid P/T
Minu tantsukool/showtants (tasuline 35.-/kuus) näidistrenn 3. sept. T ja N 14.00-15.00 Tantsukooli treener Gerda aula 1.-6. klassid T
Rahvastepall  E 7. tund H. Tilgor võimla 3.-4. klass P/T
           
Muud ringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Draamaring R 14.00-15.30 Kristel Kevvai aula 6.-9. klass, kuni 15 õpilast P/T
Inglise keel E 7. tund Hiie Heinmets ruum 342 9. klass P/T
Meediaring Jooksvalt Kristel Kevvai ruum 343 6.-9. klassid P/T

Male ja mõttemängud 

K  14.00-14.45
N 14.00-14.45

Tartu Kalev juhendaja ruum 141 1.-9. klassid P/T

 

 

 

 

Muusikaringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Mudilaskoori ettevalm.rühm T 3. tund Kadri Karjus auditoorium 273 1. klassid P/T
Mudilaskoor E 7. tund, T 7. tund Kadri Karjus auditoorium 273 2.-4.klassid T
Poistekoor K 7. tund Kadri Karjus auditoorium 273 2.-7.klassid P
Lastekoor E 8. tund Kadri Karjus auditoorium 273 5.-9.klassid T
Vokaalansambel R 7. tund Kadri Karjus muusikaklass 270 2.-5. klass/ katsetega P/T
Kitarriring algajatele R 7. tund Joosep Pilliroog auditoorium 273  kuni 10 õpilast

P/T

Kitarriring edasijõudnutele T 8. tund Joosep Pilliroog auditoorium 273  kuni 15 õpilast P/T
Bänd K 8. tund Joosep Pilliroog auditoorium 273 1.-9. klassid P/T
Ukulele R 8. tund Kadri Karjus muusikaklass 270 3.-5. klass, kuni 10 õpilast P/T
Klaveriring (tasuline 60.-kuus)  Kokkuleppel,                         tel. 56 216 292 Galina Koger   1.-9. klassid P/T
           
Loodus- ja tehnikaringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Algajad progejad 1. klassile R 6. tund Moonika Tsirp ruum 242 1. klassid, kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
Algajad progejad 1. klassile T 6. tund Katrin Reino ruum 443 1. klassid, kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
Robootika 2.-3. klassi edasijõudnutele T 6. a 7. tund Moonika Tsirp ruum 242 edasijõudnutele, kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
Robootika algajatele 4.-7. klass (alustab 22.sept) T 8.-9. tund Eveli Raudla ruum 348 algajatele,                    kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
Robootika, kes on eelnevalt osalenud (alustab 21. sept) E 8.-9. tund Eveli Raudla ruum 348 edasijõudnutele, kuni 12 õpilast, registreerimine juhendaja juures P/T
           
Käeline tegevus Millal Juhendaja Koht Kellele  
Kunsti- ja meisterdamisering T 7. tund Tiina Meos-Sillaots kunstiklass 1.-6. klass P/T
Kunsti- ja meisterdamisering T 8. tund Tiina Meos-Sillaots kunstiklass 2.-6. klass P/T
Origami K 7. tund Karin Siig ruum 140 3.-5. klass P/T
 Soenguring (tasuline 29.-/kuus) K 1. tund Merle Tensing   ruum 149 kõigil, kellel vaba tund, kuni 7 õpilast  T 
Liikumis- ja spordiringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Peotantsuring K 7. tund Tiina Meos-Sillaots aula 1.-6. klass P/T
Rahvatants N 3. tund Pille Kütt aula 1. klassid P/T
Minu tantsukool/showtants (tasuline 35.-/kuus) näidistrenn 3. sept. T ja N 14.00-15.00 Tantsukooli treener Gerda aula 1.-6. klassid T
Rahvastepall  E 7. tund H. Tilgor võimla 3.-4. klass P/T
           
Muud ringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Draamaring R 14.00-15.30 Kristel Kevvai aula 6.-9. klass, kuni 15 õpilast P/T
Inglise keel E 7. tund Hiie Heinmets ruum 342 9. klass P/T
Meediaring Jooksvalt Kristel Kevvai ruum 343 6.-9. klassid P/T

Male ja mõttemängud 

K  14.00-14.45
N 14.00-14.45

Tartu Kalev juhendaja ruum 141 1.-9. klassid P/T