KOOLIELU

Tartu Variku Kooli huvi- ja aineringid 2021-2022 I poolaastal


Muusikaringid
Millal Juhendaja Koht Kellele  
Mudilaskoori ettevalm.rühm E 3. tund Kadri Karjus ruum 270/aula 1. klassid P/T
Mudilaskoor E 7. tund,           T 7. tund Kadri Karjus ruum 270/aula 2.-4.klassid T
Poistekoor K 7. tund Kadri Karjus ruum 270/aula 2.-8. klassid P
Ukulele agõpe R 8. tund Kadri Karjus ruum 270 alates 3. klassist P/T
Kitarriring T 8. tund Kadri Karjus ruum 270 alates 5. klassist P/T
Vokaalansambel R 7. tund Kadri Karjus ruum 270/aula   P/T
Lastekoor T 8. tund Karmen Orissaar ruum 273 5.-8. klassid P/T
Klaveriring                   (tasuline 60.-kuus) Kokkuleppel,      tel. 56 216 292 Galina Koger aula 1.-9. klassid P/T
           
Näiteringid ja loodusring Millal Juhendaja Koht Kellele  
Näitering  K 7.-8. tund Liina Säinast aula 7.-9. klassid P/T
Avasta ja katseta  K 7. tund Moonika Tsirp ruum 242 3. b klass P/T
           
Käeline tegevus Millal Juhendaja Koht Kellele  
Kunsti- ja meisterdamisring T 7.- 8. tund Tiina Meos-Sillaots kunstiklass 1. - 6. klassid P/T
Origami K 7. tund Karin Klaus ruum 443 2. kassid P/T
           
Liikumis- ja spordiringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Peotantsuring  R 7. tund Tiina Meos-Sillaots aula 1.-6. klass P/T

Rahvatants

T 6. tund Pille Kütt aula 1. - 2. klass P/T

Minu Tantsukool

(tasuline 38 EUR kuus)

K 7. tund

N 7. tund

  aula 1. - 7. klass P/T
Korvpall (tasuline) E 7. tund,          N 7. tund   võimla 1.-9. klassid P
Rahvastepall E 6. tund Helen Tilgor võimla 2.-4. klassid P/T 
Kergejõustik  (tasuline 25 EUR kuus) E 7. tund,          K 7. tund Karin Hausenberg võimla 1.-4. klassid  P/T
           
Muud ringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Robootika ja programmeerimine E 8.- 9. tund Eveli Raudla ruum 348 4.- 5. klass P/T
2. klasside robootika edasijõudnutele  E 6. tund Moonika Tsirp ruum 242 2. klassid P/T
1. a klassi robootika N 5. tund Katrin Reino ruum 141 1. a klass P/T
Inglise keel  E 8. tund Hiie Heinmets ruum 342 8.-9. klassid P/T
Meediaring R 7. tund Kristal Kevvai ruum 343 7.-9. klassid P/T
3D-modelleerimine (tasuline 25 EUR kuus) E 8. - 9. tund Priit Laats ruum271 4. - 9. kass P/T
 LASTE PÄRIMUSKOOL (tasuline 12 EUR kuus) T 6. - 7. tund,   T 8. - 9. tund Terje Puistaja ruum 250 1. - 2. klass,       3. - 4. klass P/T

 

 

Muusikaringid
Millal Juhendaja Koht Kellele  
Mudilaskoori ettevalm.rühm E 3. tund Kadri Karjus ruum 270/aula 1. klassid P/T
Mudilaskoor E 7. tund,           T 7. tund Kadri Karjus ruum 270/aula 2.-4.klassid T
Poistekoor K 7. tund Kadri Karjus ruum 270/aula 2.-8. klassid P
Ukulele agõpe R 8. tund Kadri Karjus ruum 270 alates 3. klassist P/T
Kitarriring T 8. tund Kadri Karjus ruum 270 alates 5. klassist P/T
Vokaalansambel R 7. tund Kadri Karjus ruum 270/aula   P/T
Lastekoor T 8. tund Karmen Orissaar ruum 273 5.-8. klassid P/T
Klaveriring                   (tasuline 60.-kuus) Kokkuleppel,      tel. 56 216 292 Galina Koger aula 1.-9. klassid P/T
           
Näiteringid ja loodusring Millal Juhendaja Koht Kellele  
Näitering  K 7.-8. tund Liina Säinast aula 7.-9. klassid P/T
Avasta ja katseta  K 7. tund Moonika Tsirp ruum 242 3. b klass P/T
           
Käeline tegevus Millal Juhendaja Koht Kellele  
Kunsti- ja meisterdamisring T 7.- 8. tund Tiina Meos-Sillaots kunstiklass 1. - 6. klassid P/T
Origami K 7. tund Karin Klaus ruum 443 2. kassid P/T
           
Liikumis- ja spordiringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Peotantsuring  R 7. tund Tiina Meos-Sillaots aula 1.-6. klass P/T

Rahvatants

T 6. tund Pille Kütt aula 1. - 2. klass P/T

Minu Tantsukool

(tasuline 38 EUR kuus)

K 7. tund

N 7. tund

  aula 1. - 7. klass P/T
Korvpall (tasuline) E 7. tund,          N 7. tund   võimla 1.-9. klassid P
Rahvastepall E 6. tund Helen Tilgor võimla 2.-4. klassid P/T 
Kergejõustik  (tasuline 25 EUR kuus) E 7. tund,          K 7. tund Karin Hausenberg võimla 1.-4. klassid  P/T
           
Muud ringid Millal Juhendaja Koht Kellele  
Robootika ja programmeerimine E 8.- 9. tund Eveli Raudla ruum 348 4.- 5. klass P/T
2. klasside robootika edasijõudnutele  E 6. tund Moonika Tsirp ruum 242 2. klassid P/T
1. a klassi robootika N 5. tund Katrin Reino ruum 141 1. a klass P/T
Inglise keel  E 8. tund Hiie Heinmets ruum 342 8.-9. klassid P/T
Meediaring R 7. tund Kristal Kevvai ruum 343 7.-9. klassid P/T
3D-modelleerimine (tasuline 25 EUR kuus) E 8. - 9. tund Priit Laats ruum271 4. - 9. kass P/T
 LASTE PÄRIMUSKOOL (tasuline 12 EUR kuus) T 6. - 7. tund,   T 8. - 9. tund Terje Puistaja ruum 250 1. - 2. klass,       3. - 4. klass P/T