MEIE KOOL

Õpilasesindus

Tartu Variku Kooli õpilasesindusse kuuluvad 5.-9. klasside klassivanemad ja nende abid. 
Iganädalaselt toimuvad kolmapäeviti infominutid ja vastavalt vajadusele neljapäeviti suuremad koosolekud.

Õpilasesinduse president on Lisette Teder (9.a) ja asepresident Lisandra Aija (8.a). Protokollijad Kätriin Järv (8.a) ja Eliise Karolin Krillo (6.b).

Õpilaste esindaja hoolekogus on Janeli Orason (7.b).

Õpilasesinduse e-mail: opilasesindus [at] variku.tartu.ee


Õpilasesinduse koosseis 2020/2021

  1. Diana Johanna Vanamb  5.a klass
  2. Urmo Pall  5.a klass 
  3. Triinu Liis Kuiv 5.b klass
  4. Maribel Luhamäe  5.b klass
  5. Eliise Laus  5.c klass
  6. Kadi Vaga  5.c klass
  7. Kristel Veske  6.a klass
  8. Marii Häling  6.a klass 
  9. Eliise Karolin Krillo  6.b klass 
  10. Keitlin Kobar  6.b klass
  11. Aapo Põder  6.c klass 
  12. Heti Rebeka Haling  6.c klass 
  13. Merrileen Laanemaa  7.a klass
  14. Lisandra Kulp  7.a klass 
  15. Katariina Kants  7.b klass 
  16. Janeli Orason  7.b klass 
  17. Kätriin Järv  8.a klass
  18. Sandra Pütsepp  8.a klass
  19. Lisandra Aija  8.a klass 
  20. Laura Liis Luhamäe  8.b klass 
  21. Kevin kuudeberg  8.b klass 
  22. Kent Goršanov  9.a klass 
  23. Lisette Teder  9.a klass 
  24. Aurelius Põder  9.a klass
  25. Eliise Kaljumäe  9.b klass
  26. Maria-Helena Pärtelpoeg  9.b klass
  27.  Liis Heinoja  9.c klass 
  28. Karl-Erik Krillo  9.c klass 
  29. Sten Kahu 9.c klass

Õpilasesinduse koosseis 2020/2021


  1. Diana Johanna Vanamb  5.a klass
  2. Urmo Pall  5.a klass 
  3. Triinu Liis Kuiv 5.b klass
  4. Maribel Luhamäe  5.b klass
  5. Eliise Laus  5.c klass
  6. Kadi Vaga  5.c klass
  7. Kristel Veske  6.a klass
  8. Marii Häling  6.a klass 
  9. Eliise Karolin Krillo  6.b klass 
  10. Keitlin Kobar  6.b klass
  11. Aapo Põder  6.c klass 
  12. Heti Rebeka Haling  6.c klass 
  13. Merrileen Laanemaa  7.a klass
  14. Lisandra Kulp  7.a klass 
  15. Katariina Kants  7.b klass 
  16. Janeli Orason  7.b klass 
  17. Kätriin Järv  8.a klass
  18. Sandra Pütsepp  8.a klass
  19. Lisandra Aija  8.a klass 
  20. Laura Liis Luhamäe  8.b klass 
  21. Kevin kuudeberg  8.b klass 
  22. Kent Goršanov  9.a klass 
  23. Lisette Teder  9.a klass 
  24. Aurelius Põder  9.a klass
  25. Eliise Kaljumäe  9.b klass
  26. Maria-Helena Pärtelpoeg  9.b klass
  27.  Liis Heinoja  9.c klass 
  28. Karl-Erik Krillo  9.c klass 
  29. Sten Kahu 9.c klass