Uudised

PEATU, VAATA, VEENDU - ohutult kooli ja koju! 19. oktoober diana


Markeerimisprojekt "PEATU, VAATA, VEENDU" 2023

Projekti eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel ja raudtee ületamise ohutusele raudteeületuskohtades. Meie koolist osales selles projektis sel aastal 5.c klass ja 7.d klass. Kunstitunnis rühmadeks jaotatud õpilased märgistasid uusi ja taastasid vanu sõidutee ületamise kohti, kus juba eelmisel aastal meie kooli õpilased sõiduteede ohtlikumad ülekäigukohad olid märgistanud. Õpetliku markeerimisaktsiooni käigus on meie kooli ümbruse valitud sõiduteede ees kõnniteedele värvitud valget värvi sõnumid PEATU, VAATA, VEENDU!

Projekt on koordineeritud Transpordiameti ennetusosakonna poolt. Õpilasi juhendasid huvijuht Diana ja kunstiõpetajad Tiina ning Üllar.

Markeerimisprojekt "PEATU, VAATA, VEENDU" 2023

Projekti eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel ja raudtee ületamise ohutusele raudteeületuskohtades. Meie koolist osales selles projektis sel aastal 5.c klass ja 7.d klass. Kunstitunnis rühmadeks jaotatud õpilased märgistasid uusi ja taastasid vanu sõidutee ületamise kohti, kus juba eelmisel aastal meie kooli õpilased sõiduteede ohtlikumad ülekäigukohad olid märgistanud. Õpetliku markeerimisaktsiooni käigus on meie kooli ümbruse valitud sõiduteede ees kõnniteedele värvitud valget värvi sõnumid PEATU, VAATA, VEENDU!

Projekt on koordineeritud Transpordiameti ennetusosakonna poolt. Õpilasi juhendasid huvijuht Diana ja kunstiõpetajad Tiina ning Üllar.